Apie mane

Sveiki,

Mano vardas Mantas. Aš esu sportoholikas…. 🙂

Šiais laikais egzistuoja įvairių priklausomybės formų. Darboholikai, alkoholikai, shopaholikai ir kt. Aš pats priklausomas nuo sporto.

Aš, nors ir baigęs filologiją (tiesa ne lietuvių kalbos, o anglų), rašyti moku nelabai. Nei rašymo stilius, nei išsireiškimai labai taisyklingi nebus. Skyrybos ženklai taip pat nėra mano draugai, todėl prašyčiau dėl to nekomentuoti ir nekritikuoti.
Nusprendžiau pradėti bloginti ne tam kad pasigirčiau, o todėl kad esu nenormalus ir man labai būdinga išpasakoti vos pažįstamiems ar net visai nepažįstamiems žmonėms visą savo gyvenimą..:)
Rašau pagrinde apie savo nuotykius ir potyrius iš įvairių sporto varžybų. Po kiek laiko, manau, bus įdomu pasiskaityti ir pačiam kaip jaučiausi, ką galvojau, ką išgyvenau ir pan. 🙂

Skanaus 😉

Hi,

My name is Mantas and I am a sport-addict 🙂

These days there are various types of addictions out there. Some people are addicted to alcohol, drugs, work, shopping etc. I am addicted to sport. I can not imagine my life without it. Anyhow I don’t really want to overcome this addiction of mine. It might be interesting to see how addiction to sport affects life and whether it is possible to manage family, work and sports so that everyone is happy and satisfied.

Most of the posts are in lithuanian, but I might do it in english at some point as well 🙂

Bon appetit 😉

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s